KONST / Litografier / Färglitografi 14299134
nr 1429 9134
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad EA, Stockholm, mm;34x50, yttermått inklusive ram: 51x67 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:15:59
31/10 21:04:43
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson